Матч кваліфікації Кубка Африканських Націй між збірними Конго та ДР Конго був супроводжений зливою.

Гра відбулася 18 листопада у столиці Республіки Конго Браззавілі і завершилася нічиєю 1:1.

Організатори хотіли матч достроково закінчити, тому що злива повністю затопила поле. Початок другого тайму затримався на півгодини.

У перерві воду спробували прибрати відрами і після півгодини гру вирішили все-таки продовжити. Зустріч так і завершилася нічиєю 1:1.

Емоції Мане

Збірна Сенегалу грала проти збірної Екваторіальної Гвінеї в рамках кваліфікації до Кубка Африканських Націй.

Вболівальники сенегальської команди освистували свого форварда Садіо Мане через те, що він не реалізував кілька небезпечних моментів. Хоча зазначимо, Сенегал переміг у грі з рахунком 1:0.