У месенджера Facebook з'явилася нова функція, відтепер повідомлення та статуси користувачів можуть самознищуватися.

Про це пише портал CNET.

Новий сервіс отримав назву Messenger Day та дозволяє записам зникати через 24 години. Схожу функцію має Snapchat.

Користувачі мають змогу ділитися відоео – та фотостатусами з користувачами, після чого за добу ці повідомлення "згоратимуть".

Нову опцію месенджера тестували у Польщі, а тепер після вдалого його завершення, оголосили про запуск у міжнародне користування.

Популярні новини зараз
Запис у трудовій книжці не гарантує стажу: українці залишаються без пенсій після довгих років роботи Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Показати ще

Версія доступна для користувачів гаджетів на ОС Android та iOS.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", наймасштабніша соціальна мережа Facebook запускає новий сервіс так званих згораючих повідомлень, подібний до Stories в Instagram.