Чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі Василь Ломаченко (11-1, 9 КО) готується до бою проти Хосе Педраси, який відбудеться 8 грудня в Нью-Йорку (США).
Тренувальний табір українця проходить в Окснарді в Каліфорнії (США).
На своїй сторінці в Instagram Ломаченко ділиться фрагментами тренувань. Зараз на тренуваннях Ломаченко допомагає російський боксер Олександр Беспутин (11-0, 9 КО).

Крім головного тренера Анатолія Ломаченка, Василя до поєдинків готує і спортивний психолог Андрій Колосов.

Психолог розповів, у чому саме полягає його робота.

"Покращень потребує такий чинник швидкості, як моторика, а також функціональні і психологічні процеси. Але найчастіше успіх боксера залежить від стійкості його розумової діяльності.

Психічні дані – це увага, мислення, пам'ять і уява. Щоб якісно провести рух потрібно хоча б правильно його собі уявити. А щоб уявити – треба його зрозуміти. Потім розуміння повинно бути закріплене фізичною можливістю. Це все складається разом і виходить повна підготовка до поєдинку.

Популярні новини зараз
Пригожин заявив, що Росія готова до ядерного удару: розбомблять Бєлгород Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Двоє курсантів загинуло: командир змусив курсантів розібрати вибухівку просто у гуртожитку "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще

Знову-таки, ми говоримо про найвищі досягнення в спорті. Моя робота націлена на поліпшення розумової діяльності", - розповів Колосов в інтерв'ю Box Nation.

Василь Ломаченко - Хосе Педраса
Василь Ломаченко - Хосе Педраса

"Я готовий битися з відмінним суперником, яким є Хосе Педраса. Моєю метою завжди було об'єднання титулів, і Педраса стоїть на моєму шляху до цієї мети.

Фани в Нью-Йорку особливі, вони справжні любителі боксу, і я вже не можу дочекатися можливості подарувати їм ще один видовищний виступ", - зазначив Ломаченко.

Ломаченко оцінив свого майбутнього суперника, а також розповів, як буде готуватися до поєдинку.

"У поєдинку між Бельтраном і Педрасою я нікому не віддавав перевагу. Розумів, що шанси приблизно 50 на 50. Десь більше схилявся до перемоги Педрасы, але розумів, що Раймундо міг в одну мить все перевернути.

Особисто для мене бій з Бельтраном був б цікавіше. Це боксер, який йде і хоче боксувати, хоче битися, показувати справжній бокс. З такими боксерами цікавіше боксувати, з такими боксерами ти можеш себе розкрити.

Василь Ломаченко
Василь Ломаченко

Педраса - це такий спортсмен, який сушить бій. Девіс з ним розібрався без проблем, тому я сумніваюся, що він мені якісь великі труднощі складе. Але, в будь-якому випадку, я буду готуватися до нього як до чемпіонського бою", – розповів Ломаченко в інтерв'ю LOMA Official TV.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ломаченко очолив рейтинг найкращих боксерів світу.