Користувачі китайського сайту Zhihu – аналога TheQuestion або Quora (сайти "питань і відповідей"), звернули увагу на невідомого, який придумав для себе 244 особистості.

Про це пише South China Morning Post, посилаючись на місцеві ЗМІ.

Судячи з усього, чоловік з Китаю має розлад особистості. Через це багато користувачів ресурсу виявилися обдуреними. Він відповідав на запитання, говорячи про себе як про людей з різними професіями і несхожими інтересами.

Відповідаючи на запитання про наркотики, він представився наркоманом, який перебуває на реабілітації вже восьмий рік поспіль. У інших обговореннях китаєць стверджував, що насправді він – бізнесмен-відлюдник, поліцейський, рибалка, пілот, лижник, голова села, продавець автомобілів, фермер і викладач у коледжі.

На думку користувачів Zhihu, чоловік з 244 особистостями гідний звання "найцікавішої людини в Китаї". Вони почали відстежувати його активність на сайті. Щоправда адміністрація Zhihu вже заблокувала акаунт користувача за те, що він вводив людей в оману. Водночас не сказано, чи було у чоловіка одразу кілька профілів, або він користувався одним.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Лоліта Мілявська показала рідкісні кадри з донькою, яку залишила в Україні: "Мовчання - золото"

Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", хакери зламали найбільший у світі сайт знайомств для дорослих AdultFriendFinder і кілька секс-чатів.