Інтерв'ю доцента Пусанського національного університету Роберта Келлі, яке проводив канал BBC World News у прямому ефірі, перервав незвичайний казус.

Відео розмістили на Youtube-каналі ВВС. Келлі погодився поспілкуватися з журналістами прокоментувати події в Південній Кореї після імпічменту президента. Інтерв'ю він вирішив провести в режимі відеозв'язку з дому, а не зі студії.

Але професор не врахував одну важливу річ, що і зіграло з ним злий жарт. У будинку знаходилися маленькі діти, а їх поведінка абсолютно непередбачувана.

Під час бесіди в прямому ефірі в його кабінет увірвалася його маленька дочка, а за нею - немовля в ходунках. Келлі спробував ігнорувати раптових гостей і не реагувати на них.

Пізніше в кімнату влетіла няня і спробувала непомітно забрати дітей. Але їй це не вдалося. У кімнаті почали падати книги, пролунав дитячий плач і інтерв'ю перетворилося в комічне шоу.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, кулінарні шедеври Хілларі і Білла Клінтонів розвеселили і налякали користувачів соцмереж.