В п'ятницю, 10 березня на Алеї слави Голлівуду з'явилася зірка з ім'ям знаменитого актора Джона Гудмана.

Про це повідомляє офіційний сайт Алеї слави. 64-річний актор зізнався, що тепер відчуває себе "по-справжньому частиною Голлівуду".

На урочистому мітингу актор отримав пам'ятну дошку з копією закладеної зірки. А під час фотосесії Гудман ліг прямо на свою "зірку" на тротуарі, позуючи численним фотографам.

"Це неймовірно. Було б неправильно в такий момент не згадати тих, без кого я не був би тут: мою матір і моїх вчителів", - сказав Гудман.

Друг і напарник Гудмана по легендарному фільму братів Коенів "Великий Лебовські" Джефф Бріджес, який також був присутній на церемонії, сказав: "Джон давно став легендою".

Популярні новини зараз

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

І справді, за свою 40-річну кар'єру Гудман зіграв більш, ніж у ста картинах. Знаменитим його зробили фільми братів Коенів "Бартон Фінк" (Barton Fink, 1991), "Великий Лебовські", "О, де ж ти, брате?" (O Brother, Where Art Thou ?, 2000).

Гудман виконав головні ролі і в стрічках "Король Ральф" (King Ralph, 1991), "Флінстоуни" (The Flintstones, 1994), "Артист" (The Artist, 2011).

Як повідомляв сайт Знай.ua, Джон Гудман був спортсменом, хоча зовні і не скажеш. Він подавав надії в американському футболі. В університетській команді штату Міссурі Гудман виносив усіх суперників завдяки своїм габаритам.