27 листопада в Мюнхені на "Альянц Арені" Баварія приймала Бенфіку і влаштувала лісабонцям справжній погром.

Перший тайм Рекордмайстер виграв з рахунком 3:0 завдяки дублю Ар'єна Роббена і голу Роберта Левандовські.

У другій половині зустрічі поляк оформив дубль і ще один гол до свого активу записав Франк Рібері. Відзначимо, що в складі Баварії м'ячі забивали всі ті, кому за 30, інакше кажучи, "стара школа"! За Бенфіку голом відзначився Жедсон Фернандес.

Мама Кузьми Скрябіна звернулася до Володимира Зеленського через крадіжку спадщини її сина: "Перед Днем народження...."

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Як підсумок, перемога мюнхенців з рахунком 5:1 і Ніко Ковач, для якого цей матч був у чомусь вирішальним, поки що залишається головним тренером Баварії.

Ліга чемпіонів. Група Е. 5-й тур

Баварія - Бенфіка - 5:1 (3:0)

Голи: Роббен, 13, 30, Левандовскі, 36, 51, Рібері, 76 - Фернандес, 46.

Матч Динамо (U-19) – Андерлехт (U-19)

У вівторок, 27 листопада, відбувся матч другого раунду "Шляху чемпіонів" Юнацької Ліги УЄФА, в якому Динамо Київ (U-19) обіграло одноліток з бельгійського Андерлехта з рахунком 2:1 і пройшло в наступну стадію турніру.

Примітно, що українська команда перемогла брюссельців, поступаючись в рахунку по ходу матчу.

Юнацька Ліга УЄФА. Другий раунд Шляху чемпіонів

Динамо (U-19) – Андерлехт (U-19) – 2:1 (перший матч 1:1)

Голи: Цитаїшвілі, 65, Булеца, 83 (з пенальті) - Колассен, 51.

Динамо Київ (U-19): Кучерук, Скорко, Попов, Сирота, Вівчаренко, Булеца (Ващишин, 90), Білошевский, Надольський (Волошин, 72), Мащенко (Цитаїшвілі, 54), Шулянський, Супряга.

Андерлехт (U-19): Веркаутерен, Бушуарі, Ліссенс (Ель-Кабабрі, 69), Ківер, Колассен (Сурі, 70), Лутонда, Девале, Леоні (Нзита, 86), Луа, Маянга (Версхарен, 60), Доку.

Попередження: Девале, 46, Луа, 64, Шулянський, 87, Нзіта, 90.

Вилучення: Ківер, 82 (Андерлехт).

Матч Гоффенгайм - Шахтар (U-19)

27 листопада в рамках 5-го туру групового раунду Юнацької ліги УЄФА Гоффенгайм приймав у Німеччині Шахтар.

Перший тайм вийшов досить рівним, але, до честі "гірників", їм вдалося реалізувати момент на 31-й хвилині після дальнього удару Муравського.

Після перерви німці додали, створивши кілька моментів, що призвело до логічного голу у виконанні Онани на 55-й хвилині.

Матч так і завершився внічию 1:1, що влаштувало представника Німеччини.

Гоффенгайм точно посяде одне з перших двох місць в групі, а донеччани незалежно від результату матчу заключного туру з Ліоном, займуть останнє місце в квартеті F.