В Організації Об'єднаних Націй (ООН) заявили про те, що світ опинився на межі найбільшої гуманітарної катастрофи з 1945 року. Голод загрожує 20 млн людей з африканських країн.

За інформацією BBC, заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Стівен О'Брайен попередив, що вже найближчим часом складна гуманітарна обстановка у Ємені Південному Судані, Сомалі та Нігерії може стати катастрофічною.

"З початку цього року ми зіткнулися з найбільшим з моменту створення ООН гуманітарною кризою. Якщо терміново не скоординувати зусилля глобального масштабу, люди в цих країнах помруть від голоду", - заявив О'Брайен.

Криза у Сомалі, Ємені та Південному Судані посилилась через військові конфлікти. Нігерії загрожує катастрофа через активність радикальних ісламістів. За словами О'Брайена, до липня цим країнам потрібно надати гуманітарну допомогу на 4,4 млрд доларів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в ООН заговорили про хімічну загрозу на окупованому Донбасі через бойові дії.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть запустити мобілізацію за чергою: буде видно, кого призвуть першими Виселять з єдиного житла через борги: у Мін’юсті назвали критичну суму У травні українці отримають третю платіжку за газ 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити
Показати ще