У п'ятницю, 10 березня, в штаб-квартирі УЄФА в швейцарському Ньоні відбулася нарада, присвячена розвитку футболу в окупованому Криму.

Чиновники УЄФА високо оцінили роботу Кримського футбольного союзу (КФС) з розвитку футболу і висловили готовність надалі надавати підтримку футболу на півострові.

Повідомляється, що УЄФА виділив 1 мільйон євро на розвиток футболу в Криму, а також підтримав КФС в різних футбольних проектах.

Зокрема, мова йшла про програму УЄФА "Хет-трик", спрямовану на будівництво міні-футбольних майданчиків зі штучним покриттям.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що фейковая збірна Криму зганьбилася в першому матчі.

Популярні новини зараз
Вимушений крок: українцям готують нове підвищення тарифів ТЦК дозволять розпускати руки: новий закон дасть "зелене світло" жорсткій бусифікації ПриватБанк обмежив перекази: скільки грошей можна отримувати та відправляти Пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт: що не мають права вимагати
Показати ще