Бойовики заявили, що Україна нібито припинила подавати воду на окуповані територію Луганської області. Зокрема, її не отримує Західна фільтрувальна станція і водопостачання ведеться по графіку.

Про це повідомляють сепаратистські видання. Терористи запевнили, що воду перестали подавати вночі "без надання офіційних документів". Тепер без водопостачання, за словами представників бандформувань, залишились міста Первомайськ, Стаханов, Кіровськ, Брянка, Алчевськ, Перевальськ, Красний Луч, Антрацит.

З посиланням на представників КП "Попаснянський районний водоканал" вказується, що подача води з фільтрувальної станції зупинилась через аварію на магістральному водогоні.

Бойовики звинуватили Україну й в тому, що 6 березня перестала функціонувати Петровська насосна станція. Вона забезпечує водопостачання в села Слов'яносербського району та окупований Луганськ.

Мешканцям підконтрольних бойовикам населених пунктів порадили запастись водою.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, біженець з окупованого Донецька допоміг зібрати особисті дані бойовиків. Для цього він створив спеціальну соціальну мережу, де терористи самі оприлюднили інформацію.