Голова МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу сьогодні мав прибути до Роттердаму, але нідерландська влада не дозволили літаку політика приземлитись. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган пригрозив пригрозив мірами у відповідь.

За інформацією Reuters, турецький лідер назвав Нідерланди "пережитком нацизму і фашизму".

"Подивимось, як після цього ваші літаки літатимуть до Туреччини. Я маю на увазі дипломатичну сферу, а не поїздки пересічних громадян", - заявив Ердоган.

Зазначимо, що турецькі політики планували виступити на мітингах у європейських країнах та закликати громадян підтримати Ердогана на конституційному референдумі, що відбудеться 16 квітня.

Офіційні представники Нідерландів пояснили відмову прийняти Чавушоглу загрозою громадському порядку.

Популярні новини зараз
Христос Воскрес, а ви привітайте: найкращі та оригінальні привітання на Великдень Холод відступить: в Україну йде потепління, але з дощами Ніяких квашених помідорів та домашньої ковбаси: що тепер заборонено продавати на ринках Українців обкладуть додатковими податками: кому готувати гаманці
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно Ердоган звинуватив у нацизмі Німеччину.