Перша ракетка України і четверта ракетка світу Еліна Світоліна відвідала вечірку в Амстердамі, де зустрілася зі світовими знаменитостями.
24-річна тенісистка зустрілася з чотириразовим олімпійським чемпіоном з бігу Мо Фарою і чинним чемпіоном світу з футболу Кіліаном Мбаппе.
Спільну фотографію Світоліна опублікувала в Instagram.

"Провела вибуховий вечір, поспілкувавшись і посміявшись з цими чемпіонами", - підписала фото Світоліна.
Нагадаємо, жіноча тенісна асоціація WTA випустила ролик, присвячений перемозі першої ракетки України Еліни Світоліної на Підсумковому турнірі в Сингапурі.
В груповому раунді турніру Світоліна перемогла Каролін Возняцкі, Кароліну Плішкову та Петру Квітову. У півфіналі українка обіграла Кікі Бертенс, а у фіналі перемогла Слоан Стівенс.

Нагадаємо, після перемоги на Підсумковому турнірі WTA, Світоліна зізналася, що її мотивувало.

Еліна Світоліна з тренером
Еліна Світоліна з тренером

"Безумовно, це моя найбільша перемога і дуже приємно, що я завоювала її саме тут, в Сінгапурі. Це прекрасне місто, щоб приймати Підсумковий турнір, але він проводиться тут в останній раз. Так що я буду з нетерпінням чекати можливості захистити свій трофей в Шеньчжене в наступному році.

Популярні новини зараз
ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Звичайно, турнір Великого шолома є моєю метою. Я хочу перенести свою впевненість у наступний рік. Тоді і подивимося, що з цього вийде. Поки що нам потрібен час, щоб зрозуміти, що я зробила і проаналізувати всі події та дії, які відбулися на цьому тижні.

Треба просто посидіти з командою після декількох тижнів відпочинку і потім вже відштовхуватися від цього", - передає слова Світоліної SNTV.

Еліна Світоліна
Еліна Світоліна

Як повідомляв портал Знай.ua, перемогу Світоліної визнали однією з сенсацій сезону.