У Батумі правоохоронці відпустили шістьох затриманих людей, яких спіймали під час зіткнень.

Відповідну заяву зробив міністр внутрішніх справ Грузії Георгій Мгебрішвілі, передають російські ЗМІ.

"Я зважив на прохання голови аджарського уряду про звільнення затриманих осіб. Незважаючи на звільнення, щодо цих людей не припинялось адміністративне провадження, і можу сказати, що вони обов'язково постануть перед судом", - заявив Мгебрішвілі.

Тим часом президент країни Георгій Маргвелашвілі попросив усі сторони заспокоїтися і поважати закони.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", конфлікт у Батумі розрісся після того, як правоохоронець зупинив порушника дорожнього руху. Місцеві жителі заступилися за водія, що спричинило зіткнення з поліцейськими. В результаті, правоохоронці затримали шістьох молодих людей.

Популярні новини зараз
Підвищення пенсійного віку та нова індексація: у Мінсоцполітики розповіли, що чекає на українців ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще