У центрі Батумі правоохоронці не можуть припинити масові зіткнення.

Про це повідомляє Sputnik Грузія.

Громадяни підпалили машини Головного управління внутрішніх справ Аджарії. Поліція оточила будівлю, озброївшись щитами, гумовими кулями і сльозогінним газом. На даний момент відомо про 20 постраждалих, серед яких тільки поліцейських поранено 11 осіб.

В ході конфлікту спецназівці застосовували сльозогінний газ. Як повідомляють місцеві ЗМІ, рівень заворушень зріс: у центрі міста чутні вибухи та стрілянина.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", конфлікт у Батумі розрісся після того, як правоохоронець зупинив порушника дорожнього руху. Місцеві жителі заступилися за водія, що спричинило зіткнення з поліцейськими. В результаті, правоохоронці затримали шістьох молодих людей. Пізніше їх відпустили. Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі закликав усіх заспокоїтися і дотримуватися законів.

Популярні новини зараз
Теріново змінюйте паспорт: українців не випустять за кордон із цими документами, кому треба бігти в ЦНАП Тарифи на електроенергію готуються переписати: як і коли зміняться ціни Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще