Вибори на Донбасі будуть проведені в тому випадку, якщо українські партії і ЗМІ візьмуть в них участь.

Про це заявив глава Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі, передає "УНІАН".

"Місцеві вибори можуть відбутися, коли необхідні умови для проведення виборів будуть відповідати критеріям ОБСЄ", - заявив Мінгареллі.

Він зазначив, що ЄС хоче брати активну участь у відновленні окупованих територій. Але сторона по врегулюванню конфлікту повинна знайти політичне рішення. Мінгареллі підкреслив, що Україна повинна повернути контроль над Донбасом.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", посол ЄС заявив, що найближчим часом не заплановано розгляд посилення санкцій проти Кремля. Він також зазначив, що безвізовий режим для України буде дійсний вже влітку поточного року.

Популярні новини зараз
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію Банки по-новому відслідковуватимуть перекази: за що можуть заблокувати рахунок "Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає
Показати ще