Боротися із російськими хакерами вирішили спецслужби Британії, які побоюються викрадення Кремлем важливих даних напередодні виборів.

Про це повідомляє The Sunday Times.

Фахівці Національного центру кібербезпеки зазначили, що на даний час існує ймовірність того, що листування політичних партій, а також інформаційна база виборців може опиниться під загрозою. Припускають, що злочинці намагатимуться опублікувати для загального доступу всі ці факти, щоб у такий спосіб не дати певним кандидатам перемогти.

Щоб попередити незаконне втручання, у Британії створять спеціальний штаб, співробітники якого навчатимуть політиків захищатися від ворожої кіберативності, а також навчать базових понять комп'ютерної безпеки. Втім, така організація з'явиться не раніше, ніж на початку 2020 року.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у НАТО заявили про втручання хакерів із Росії у роботу урядових серверів. Посилення спроб зламу підтвердили також більшість союзних країн.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще