Жіноча збірна України з баскетболу за підсумками жеребкування групового етапу Євробаскету-2019 потрапила в групу А.

На груповому етапі наша національна команда знову зіграє зі збірною Іспанії, якій двічі програла у відборі на Євробаскет-2019.

"Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку

Група А: Україна, Великобританія, Латвія, Іспанія

Група В: Швеція, Франція, Чехія, Чорногорія

Група С: Угорщина, Туреччина, Італія, Словенія

Група D: Білорусь, Росія Бельгія, Сербія

Фінальний турнір Євробаскету-2019 пройде з 27 червня по 7 липня 2019-го року в Латвії та Сербії.

Жіноча збірна України в третій раз поспіль і в дев'ятий раз в історії кваліфікувалася на чемпіонат Європи з баскетболу. Найкращим результатом є перемога на чемпіонаті Європи 1995-го року в чеському Брно.

Перемога збірної України

Національна збірна України з баскетболу у дев'ятому матчі кваліфікації на чемпіонат світу здобула впевнену перемогу над збірною Словенії.

Українці в Запоріжжі, володіючи перевагою в кожній із чвертей, виграли в матчі з різницею у 28 очок.

Перемога дозволила команді Євгена Мурзіна тимчасово піднятися на третє місце у відбірковій групі, яка дозволяє продовжити боротьбу за вихід на чемпіонат світу.

Варто відзначити, що збірна Словенії є чинним чемпіоном Європи з баскетболу.

Україна – Словенія – 82:54 (22:18, 13:7; 23:9; 24:20)

Україна: Кобець – 13 + 4 підбирання, 3 передачі; Близнюк – 11 + 7 підбирань, 5 передач; Санон – 11 + 3 перехоплення; Бобров – 11 + 6 підбирань; Липовий – 10 + 8 передач; Кравцов – 10 + 6 підбирань; Бояркін – 6 + 4 передачі; Герун - 6 + 5 підбирань Павлов – 2.

Словенія: Хроват – 13 + 4 підбирання; Мешичек – 12 + 3 підбирання; Ребец – 9 + 3 підбирання, 4 передачі; Дімец – 6; Чанчар – 5 + 5 підбирань.

Українки та Євробаскет

Жіноча збірна України зіграє на чемпіонаті Європи-2019, який відбудеться в Латвії та Сербії.

У заключному матчі відбіркового циклу українська команда програла іспанкам (71:84). Але навіть цей результат дозволив нашим дівчатам посісти друге місце в групі F. Українки обігнали представниць Нідерландів та Болгарії.

Збірна України, яку очолює Горан Бошкович, стала однією з кращих шести команд, які посіли другі місця в групах і кваліфікувалися на чемпіонат Європи.

Список всіх учасників жіночого Євробаскету-2019: Латвія (господарі), Сербія (господарі), Іспанія, Росія, Туреччина, Словенія, Чехія, Білорусь, Чорногорія, Великобританія, Бельгія, Угорщина, Італія, Франція, Україна.

Додамо, що збірна України в четвертий раз поспіль виходить на чемпіонат Європи.

Жіноча збірна України з баскетболу здобула розгромну перемогу над збірною Болгарії у відборі на чемпіонат Європи 2019.

Українки без проблем почали гру, планомірно збільшуючи свою перевагу. Як результат, команда Горана Бошковича на велику перерву пішли з перевагою в 10 очок.

Прорив стався у третій чверті, коли українки виграли 10-хвилинний відрізок з рахунком 24:5 і остаточно зняли всі питання про переможця матчу.

У збірній України найрезультативнішою традиційно стала Аліна Ягупова – 26-річна уродженка Дніпра провела на майданчику майже 35 хвилин і набрав 32 очки (13 з 19 з гри, 10 з 13 з лінії штрафних).

У заключному матчі кваліфікації на чемпіонат Європи збірна України 21 листопада на виїзді зіграє з Іспанією.

Болгарія – Україна 60:86 (15:21, 15:19, 5:24, 25:22)

Україна: Ягупова (35 + 6 передач + 5 підбирань + 4 перехоплення + 1 блок-шот), Удоденко (14 + 5 підбирань + 5 передач), Мосс (11 + 4 підбирання + 4 перехоплення + 3 передачі, 4 втрати), Науменко (11 + 6 підбирань + 3 передачі), Горобець (0) - старт, Білоцерківська (7 + 4 передачі), Уро-Ніле (4 + 6 підбирань), Радуловіч (3 + 5 підбирань), Римаренко (2), Ольховик (2), Самбурська (0).

Як повідомляв портал Знай.ua, українець Лень зробив слем-данк і закинув триочковий в НБА.