Астрономи дослідили варіанти розвитку подій, якщо на Місяці станеться потужний вибух. Вчені запевняють, що якщо Земля залишиться без свого єдиного супутника, то планета просто припинить своє існування.

Про це повідомляє All News.

Теоретично навіть астероїд середнього розміру може стати смертельною зброєю для будь-якого небесного тіла.

Перший варіант, який допускають вчені: це утворення кількох невеликих супутників із об'єднаних "уламків" Місяця. Згодом вони стануть єдиною кільцевою системою, яка огорне всю орбіту.

Згідно іншої гіпотези, фрагменти великого супутника будуть існувати в атмосфері не довго, після чого – падатимуть на інші планети, а сила руйнування в сотні разів перевищить вибух від астероїда.

Популярні новини зараз
Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе Ексгравець "Динамо" Беньямін Вербич попався на зраді Альвіні та вживанні наркотиків: "На нього 2 країни дивиться, соромно" Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Можуть також зникнути затемнення, а небо залишатиметься світлим навіть у нічний час. Це може призвести до нового льодовикового періоду на Землі.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що частину земного кисню вдалося знайти вченим на Місяці. Японські фахівці заявили, що потоки так званого сонячного вітру сприяють тому, що повітря на двох планетах стає схожим.