Цього сезону проходив перший в історії жіночий хокейний чемпіонат України, в якому брали участь п'ять команд. Переможцем став дніпровський клуб Dnepr Queens, президент якого Тетяна Ткаченко так прокоментувала на прес-конференції настільки вагомий успіх.

- Це були перші змагання такого рівня серед жінок. І нам дуже приємно, що ми змогли виграти. Добре вже те, що чемпіонат відбувся. Тому що одна справа – тренуватися, а інше – готуватися до змагань.

Всього брало участь 5 команд з 4 міст України – Києва, Дніпра, Харкова та Кременчука. З Дніпра було 2 команди. Всього пройшло 12 ігор. За їх результатами у нас не було жодної поразки. Срібло завоювали киянки, а бронзу - харків'янки.

У планах – участь у міжнародних турнірах, - передає слова Ткаченко МІСТ-ДНІПРО.

Як раніше повідомляв Знай.ua, тенісистка Світоліна планує зробити перерву.

Популярні новини зараз
На українців чекає хвиля скорочень: безробіття розквітне з новою силою Тариф на електроенергію з 1 червня: уряд затвердив вартість 1 кВт У травні українці отримають третю платіжку за газ Українцям підвищать пенсії на 25%
Показати ще