15 грудня Ювентус здобув перемогу в матчі 16-го туру італійської Серії А проти Торіно. Знамените Туринське дербі, яке також називається Дербі делла Моле відбулося на арені "Олімпійський стадіон - Гранде-Торіно" і завершилося з рахунком 0:1 на користь "Старої Синьйори".

Єдиним голом у матчі відзначився португальський нападник Юве Кріштіану Роналду, який реалізував одинадцятиметровий на 70-й хвилині. Цей гол став 5000-м для "бьянконері" в італійській Серії А Ювентус став першим клубом Серії А, який досяг цієї позначки.

Також перемога над підопічними Вальтера Маццарі стала для Ювентуса п'ятнадцятою за шістнадцять турів чемпіонату Італії.

"Стара Синьйора" повторила рекорд для команд ТОП-5 ліг Європи. Такий же результат після 16-го туру показували Тоттенгем в сезоні 1960/61, Барселона (2012/13) і Манчестер Сіті (2017/18).

Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає

Перемігши Торіно, Ювентус здобув сьому поспіль перемогу в Серії А.

З 46 очками після 16-ти турів Серії А, команда Массіміліано Аллегрі займає перше місце в чемпіонаті Італії.

12 грудня визначилися ще вісім учасників плей-офф раунду Ліги чемпіонів. За підсумками групового раунду ними стали Баварія, Аякс, Манчестер Сіті, Ліон, Реал, Рома, Ювентус і Манчестер Юнайтед.

4. Янг Бойз - 4

Також визначилися перші вісім учасників 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Ними за підсумками групового раунду стали Боруссія Дортмунд, Атлетіко Мадрид, Барселона, Тоттенгем Готспур, Парі Сен-Жермен, Ліверпуль, Порту і Шальке 04.

Перемога Ліверпуля

11 грудня в рамках 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Ліверпуль на стадіоні "Енфілд" грав з Наполі.

Мерсисайдцям, щоб пройти в плей-офф, треба було перемогти неаполітанців. На 34-й хвилині Мохамед Салах вивів Ліверпуль вперед і зі рахунком 1:0 команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі Наполі мав два відмінних шанси забити, а Ліверпуль в рази три більше. Але голів у цьому поєдинку більше не було і англійська команда перемогла у матчі, забезпечивши себе участь у плей-офф Ліги чемпіонів.