Як повідомляє Daily Mail, в Норвегії відбувся найтриваліший поєдинок в історії хокею.

В рамках п'ятого матчу чвертьфінальної серії чемпіонату Норвегії зустрічалися команди Сторхамар і Спарта. Поєдинок тривав 217 хвилин і 14 секунд, що стало рекордним показником в історії хокею.

Відзначається, що основний час матчу закінчився нічийним результатом, після чого команди провели вісім овертаймів. У підсумку перемогу святкували гравці Сторхамара з рахунком 2:1.

Цікавим фактом є те, що хокеїсти вийшли на лід 12 березня в 18:00 за місцевим часом, а фінальний свисток пролунав вже 13 березня в 2:32.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, дніпровський жіночий хокейний клуб виграв історичний чемпіонат України.