Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко розповів деталі розслідування вибуху в шахті "Степова" на Львівщині та повідомив, що причиною трагедії стало недотримання норм та відсутність дозволів на проведення небезпечних робіт.

Про це віце-прем'єр заявив на брифінгу. Інформацію надали в прес-службі уряду.

"Наразі комісія розслідує питання щодо наявності небезпечного обладнання безпосередньо у шахті; коли і ким приймалося рішення щодо закупівлі неякісного обладнання або кабельної продукції (якщо воно дійсно було в шахті); чому на місці аварії було встановлено обладнання для провітрювання продуктивністю 120 куб м на годину при необхідній 450 куб м, і хто погодив таку схему; чому не спрацювала система УТАС, яка мала оповістити і вивести людей з шахти при проведенні ремонтних робіт", - розповів представник уряду.

За словами Зубка, наразі триває розслідування інциденту на "Степовій", а також перевіряються й інші шахти, у яких вже виявили численні порушення, зокрема у кільках шахт також відсутні деякі дозволи.

"Таким чином, ми складаємо загальну карту, починаючи від закупівлі систем провітрювання шахти, засобів особистої безпеки шахтарів, систем оповіщення, до відповідальності керівництва шахти, державного підприємства та заходів, які мало провести "Мінененрговугілля", - зазначив Зубко.

Популярні новини зараз

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Головні новини за 26 вересня: "роман" Лесі Нікітюк з Ілоном Маском, замах на українця і випивша Ротару на концерті

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", поранений гірник Андрій Олійник розповів про умови роботи та проблеми, які призвели до трагедії на шахті "Степова".