Фото: серіал "Доктор хто"

Американські вчені висунули неймовірну теорію про походження людини на Землі. Відповідно до гіпотези, предками були крокоділоподібні рептилії.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Даний вид рептилій мешкав на планеті близько 400 мільйонів років тому. Фахівці досліджували викопні останки тварин. На думку нейрофізиків, плазуни змушені були виповзти на сушу, щоб полювати на комах. Це призвело до еволюції органів зору.

Якимось чином, це послужило поштовхом для розвитку кінцівок у рептилій. Згодом, у ранніх наземних хребетних збільшився мозок. В результаті, з'явилися люди.

Популярні новини зараз
"Далі Бєлгорода і Ростова не підуть": пропагандисти рф вже міркують про просування ЗСУ ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі"
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вчені з Пенсільванії прийшли до висновку, що у ранніх хребетних, до яких відносять предків людини, були хвости. В процесі еволюції вони відвалилися.