Сьогодні московські правоохоронці знайшли на козирку однієї з багатоповерхівок тіло чоловіка із травмами. Виявилось, що це був відомий злодій у законі із прізвиськом Француз.

За інформацією російських ЗМІ, на тілі Максима Французова (справжнє ім'я) виявили ознаки падіння з висоти, однак слідів боротьби у під'їзді не знайшли. За попередніми даними, кримінальний авторитет випав з вікна 12-го поверху.

Співробітники поліції розпочали слідство. Розглядається версія самогубства, адже Француз перебував на обліку у психоневрологічному диспансері та приймав психотропні препарати. Ймовірно, що злодія у законі могли вбити, адже в його будинку невідомі зламали камери відеоспостереження.

Зазначається, що у 2015 році Француза намагались вбити. Тоді в нього вистрелили щонайменше чотири рази, але він вижив.

Максим Французов народився 6 травня 1990 року. За неповних 27 років його судили чотири рази.

Популярні новини зараз
Електроенергія все ж таки подорожчала, але не для всіх: кому треба платити більше і за що Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." "Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Москві відбувся суд над відомим злодієм в законі Сергієм Асатрян, відомим за прізвиськами Серьога Бентлі та Осетрина-молодший.