Попри заборону торгівлі із окупованими територіями, товари звідти регулярно з'являються у різних містах. Цього разу харківські правоохоронці вилучили цілу партію цигарок, виготовлених в "ДНР".

Про це йдеться на офіційному ресурсі місцевої поліції.

Продавала тютюнові вироби місцева пенсіонерка – вона кожного ранку розкладала пачки із маркуванням від окупантів та пропонувала їх покупцям під виглядом "вітчизняних".

Втім, цього разу на закупку до неї прийшли патрульні, які вилучили весь незаконний товар. Як і очікувалося, дозвільних документів на торгівлю вона не надала, а на цигарки ліцензії не було, хіба що позначення : "виготовлено в "ДНР".

Поки що правоохоронці не повідомили, яке покарання загрожує жінці за такий бізнес.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: другий термін Зеленського, нова ціль російських загарбників та строгі заборони на Івана Купала 7 липня Окупанти обрали наступну цiль для наступу на Донбас, ЗСУ вже відбили декілька атак ЗСУ атакували військові бази окупантів у Мелітополі, не матимуть чим воювати: "Колаборанти бояться виходити на роботу" Українці просять не пускати дітей до шкіл, поки літають ракети: має втрутитися Володимир Зеленський
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що депутат приніс до зали засідань ВР цигарки, на яких було проставлено маркування "ДНР".