Один з найбезглуздіших автоголів поточного сезону був забитий на "Стадіо Ренцо Барбера" у матчі 18-го туру італійської Серії Б Палермо - Асколі (3:0).

На 26-й хвилині воротар гостей Філіппо Перуккини, перебуваючи під пресингом гравця сицилійської команди, спробував його обіграти, але в підсумку заштовхав м'яч у власні ворота.

Так лідер Серії Б Палермо вийшов вперед. У другому таймі сицилійці збільшили перевагу і перемогли в матчі з рахунком 3:0.

Після 17-ти турів Палермо з 34 очками лідирує в турнірній таблиці Серії Б, Асколі з 21 балом знаходиться на 11-й позиції.

Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються "Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"

Роналду в матчі Аталанта - Ювентус (2:2)

26-го грудня в матчі 18-го туру італійської Серії А Ювентус уникнув поразки. Нічию в поєдинку проти Аталанти туринцям приніс Кріштіану Роналду, який вийшов на заміну.

Португалець забив головою після того, як зробив навіс з кутового Миралем П'янич, а боротьбу на другому поверсі виграли Джорджо К'єлліні і Маріо Манджукич.

Зазначимо, що на той момент "Стара Синьйора" грала вже в меншості. До речі Ювентус в цьому сезоні ще не програвав у чемпіонаті Італії.

Цікаво, що португалець вперше за 5 років забив у матчі чемпіонату після того, як вийшов на заміну, повідомляє Gracenote Live.

Ще в 2013-му році Роналду забивав Леванте після виходу на заміну у футболці мадридського Реала.

Роналду з 12 голами в активі знаходиться на 2-му місці в гонці бомбардирів Серії А. На першій позиції з 13 голами розташувався польський форвард Дженоа Кшиштоф Пйонтек.

Серія А. 18-й тур.

Аталанта (Бергамо) - Ювентус (Турін) - 2:2

Голи: Дуван Сапата (24, 56) - Берат Джимсіті (2, автогол), Кріштіану Роналду (78)

Аталанта: Этрит Беріша, Андреа Масіелло (Муса Барроу, 86), Берат Джимсіті, Тімоті Кастань, Джанлука Манчіні, Ханс Хатебур, Ремо Фройлер, Маріо Пашалич (Робін Госенс, 67), Папу Гомес, Йосип Ілічіч (Маттео Пессіна, 77), Дуван Сапата

Ювентус: Войцех Щенсни, Маттіа Де Шильо, Джорджіо К'єлліні, Алекс Сандро, Леонардо Бонуччі, Самі Хедіра (Кріштіану Роналду, 65), Пауло Дібала, Емре Джан, Родріго Бентанкур, Дуглас Коста (Міралем П'яніч, 57), Маріо Манджукич

Вилучення: Родріго Бентанкур (53, 2 ЖК)

Арбітр: Лука Банті (Ліворно, Італія)

Стадіон: "Атлетиці Адзуррі" (Бергамо, Італія)

Антирекорд Мілана

У рамках 18-го туру італійської Серії А Мілан на виїзді грав з Фрозіноне і у черговому матчі не зміг розпечатати ворота опонента.

Цікаво, що в першому таймі Фрозіноне забив, але гол відмінили після перегляду VAR.

Як підсумок, матч завершився внічию 0:0.

Мілан не зумів забити у рамках Серії А вже в четвертому матчі поспіль. Раніше були також нульові нічиї проти Болоньї і Торіно, а також домашня поразка від Фіорентини (0:1).

Мілан не забив у чотирьох матчах Серії А поспіль вперше з грудня 1984-го року.

Поразка Ман Сіті від Лестера

26-го грудня в рамках 19-го туру Прем'єр-ліги Англії Лестер Сіті на "Кінг Пауер Стедіум" грав з Манчестер Сіті.

"Городянам" вдалося відкрити рахунок у матчі на 14-й хвилині після точного удару Бернарду Сілви.

Але "лиси" швидко відігралися. Вже на 19-й хвилині вирівняв становище Марк Олбрайтон.

А на 81-й хвилині зустрічі Рікардо Перейра своїм точним ударом і зовсім приніс Лестеру перемогу з рахунком 2:1!

Прем'єр-ліга Англії. 19-й тур

Лестер Сіті - Манчестер Сіті - 2:1 (1:1)

Голи: Марк Олбрайтон, 19, Рікардо Перейра, 81 - Бернарду Сілва, 14.

Видалення: Фабіан Делф, 89 (Манчестер Сіті)

Для Ман Сіті це друга поразка поспіль. В попередньому турі "городяни" поступилися вдома Крістал Пеласу (2:3).

Додамо, що в 19-му турі АПЛ Тоттенгем розгромив Борнмут (5:0), а Ліверпуль влаштував погром Ньюкаслу (4:0). Також Манчестер Юнайтед впевнено виграв у Хаддерсфілд Таун (3:1).

Сенсації в чемпіонаті Англії

У двох матчах 18-го туру Прем'єр-ліги Англії відбулися сенсації. Манчестер Сіті і Крістал Пелас програли вдома середнякам.

"Городяни" поступилися Крістал Пеласу, а "аристократів" переграв Лестер.

Манчестер Сіті - Крістал Пелас 2:3

Голи: Гюндоган (27), Де Брюйне (85) - Шлупп (33), Таунсенд (36), Мілівоєвич (52, пен)

Челсі - Лестер 0:1

Голи: Варді (51)

Цими осічками скористався Ліверпуль, який після перемоги над Вулвергемптоном (0:2), закріпився на першому місці в турнірній таблиці АПЛ.

Розгром від Тоттенгема

23-го грудня у Ліверпулі на "Гудісон Парк" Евертон грав з Тоттенгемом.

"Шпорам" вдалося шість разів розписатися у воротах Джордана Пікфорда. Дублі у свій актив записали Сон Хин Мін і Харрі Кейн, також по одному м'ячу забили Деле Аллі та Крістіан Еріксен.

За Евертон точними ударами відзначилися Тео Уолкотт і Гільфі Сігурдссон.

Тоттенгем після цієї перемоги з 42 очками закріпився на третьому місці, Евертон з 24 балами перебуває на 11-й позиції.

Прем'єр-ліга Англії. 18-й тур

Евертон - Тоттенгем Готспур - 2:6 (1:3)

Голи: Тео Уолкотт, 21, Гільфі Сігурдссон, 51 - Сон Хин Мін, 27, 61, Деле Аллі, 35, Харрі Кейн, 42, 74, Крістіан Еріксен, 48.

Розгром від Манчестер Юнайтед

У рамках 18-го туру Прем'єр-ліги Англії Манчестер Юнайтед грав на виїзді з валлійським Кардіфф Сіті.

Гра була примітна тим, що в ній в якості головного тренера манкуніанців дебютував Оле Гуннар Сульшер, який свого часу тренував і Кардіфф Сіті.

МЮ під керівництвом Сульшера показав яскравий атакуючий футбол і переміг у матчі з рахунком 1:5!

Прекрасний дебют для норвезького спеціаліста, який є легендою Манчестер Юнайтед!

Кардіфф Сіті - Манчестер Юнайтед - 1:5 (1:3)

Голи: Камараса, 38 - Рашфорд, 3, Еррера, 29, Марсиаль, 41, Лингард, 57 (з пенальті), 90.

Новий стадіон Евертона

Евертон оголосив про намір побудувати новий стадіон, який прийматиме більше фанів, ніж нинішня арена ліверпульської команди – "Гудісон Парк".

"Іриски" планують відкрити арену на 52 тисячі глядачів, повідомляє офіційний сайт клубу.

Новий стадіон Евертона буде знаходитися трохи північніше центру Ліверпуля, в районі Бремлі-Мур Док. Всю технічну документацію по будівництво боси клубу планують подати у другому півріччі 2019-го року, а експлуатація нового стадіону повинна початися з сезону 2023/24.

Також у рамках цього ж проекту запланована можливість розширення нинішнього стадіону Евертона на 10 тисяч місць. На даний момент "Гудісон Парк" готовий прийняти 39,5 тисяч фанатів.

Як повідомляв портал Знай.ua, стало відомо, скільки МЮ заплатить Моурінью за розірвання контракту.