Процес техогляду незабаром фотографуватимуть та фіксуватимуть на відео. Такі зміни постанови, що регламентує правила проходження ТО транспортного засобу, вніс Кабінет міністрів України.

Як повідомляється у поясненні до постанови уряду №141 "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 30 січня 2012 № 137 і від 31 травня 2012 № 512" від 10 березня 2017 року, фото- та відеофіксацію процесу проведення обов'язкового технічного контролю транспортного засобу здійснюватиме виконавець, заздалегідь попередивши замовника.

Ці матеріали повинні будуть зберігатися протягом трьох років.

У Гройсмана переконані, що таким чином видача протоколів перевірки транспортного засобу без проведення огляду стане неможливою і забезпечить накопичення об'єктивних відомостей про технічний стан авто.

Зміни набудуть чинності через два місяці після публікації постанови.

Популярні новини зараз
"Тупі і продажні": Анатоліч показав "весілля" прихильниці путіна Єгорової та проросійського Бардаша Окупанти обрали наступну цiль для наступу на Донбас, ЗСУ вже відбили декілька атак Українці просять не пускати дітей до шкіл, поки літають ракети: має втрутитися Володимир Зеленський Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару показала сестру, яку раніше не афішувала: "Чарівна красуня"
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", анонсоване повернення техогляду відклали через необхідність доопрацювання відповідного законопроекту. Всі поправки в нього планують внести вже до 20 травня.