Один з найбільших українських мобільних операторів "Київстар" розробив нові тарифні плани, відповідно до яких вартість дзвінків на фіксовані і мобільні мережі буде однаковою.

Як повідомляє "РБК-Україна", таку інформацію озвучила державний уповноважений Антимонопольного комітету Марія Процішен.

За її словами, відомство ще влітку минулого року рекомендувало "Київстару" підкоригувати тарифи відповідним чином. Але мобільний оператор виконав цю рекомендацію по-своєму. АМКУ угледів у цьому порушення і розпочав провадження.

"На сьогодні "Київстар" повідомив АМКУ про намір ввести тарифи, в яких плата за дзвінки на фіксовані мережі буде прирівняна до плати за дзвінки на мережі інших мобільних операторів", – повідомила Процішен.

Робочий варіант нових тарифів уже лежить на розгляді в Антимонопольному комітеті і, за попередніми висновками, вони відповідають озвученим вимогам. Остаточно все стане зрозуміло стосовно виконання рекомендацій тільки після того, коли тарифи будуть офіційно запущені.

Популярні новини зараз

Українці поділилися неймовірно красивими кадрами першого снігу, давно такого не було: "зачаровує"

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Заміжня Оля Цибульська роздяглася і бовкнула зайве: "Я була б не киця..."

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", компанія VimpelCom Ltd., що володіє мобільним оператором "Київстар", проведе ребрендинг і змінить назву на VEON.