Один з найбільших українських мобільних операторів "Київстар" розробив нові тарифні плани, відповідно до яких вартість дзвінків на фіксовані і мобільні мережі буде однаковою.

Як повідомляє "РБК-Україна", таку інформацію озвучила державний уповноважений Антимонопольного комітету Марія Процішен.

За її словами, відомство ще влітку минулого року рекомендувало "Київстару" підкоригувати тарифи відповідним чином. Але мобільний оператор виконав цю рекомендацію по-своєму. АМКУ угледів у цьому порушення і розпочав провадження.

"На сьогодні "Київстар" повідомив АМКУ про намір ввести тарифи, в яких плата за дзвінки на фіксовані мережі буде прирівняна до плати за дзвінки на мережі інших мобільних операторів", – повідомила Процішен.

Робочий варіант нових тарифів уже лежить на розгляді в Антимонопольному комітеті і, за попередніми висновками, вони відповідають озвученим вимогам. Остаточно все стане зрозуміло стосовно виконання рекомендацій тільки після того, коли тарифи будуть офіційно запущені.

Популярні новини зараз

Молода мати народила дитину на 2 роки молодшу від себе: ″Могла бути моєю ровесницею″

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", компанія VimpelCom Ltd., що володіє мобільним оператором "Київстар", проведе ребрендинг і змінить назву на VEON.