США погрожують вийти з Ради ООН з прав людини, якщо організація не здійснить істотні внутрішні реформи.

Таку заяву зробив американський держсекретар Рекс Тіллерсон, повідомляє Foreign Policy.

"З огляду на те, що це, можливо, єдина така організація, прихильна до відстоювання людських прав, Раді ООН з прав людини потрібна істотна реформа для того, щоб ми продовжували входити до її складу", - заявив Тіллерсон.

Тіллерсон зазначив, що США "продовжують оцінювати ефективність її роботи".

"Якщо вони не проведуть такі реформи, ми збираємося поставити під сумнів доцільність нашого членства", - додав держсекретар.

Популярні новини зараз
У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію Збільшення прожиткового мінімуму: що підвищать українцям з 1 грудня, окрім пенсій На українців чекає жахлива зима: Генсек НАТО видав свій прогноз "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси
Показати ще

Держсекретар США зазначив, що Вашингтон ставить під сумнів можливість продовжити членство в організації разом із країнами, де постійно фіксуються порушення прав людини. Серед таких країн Тіллерсон назвав Китай, Саудівську Аравію і Єгипет.

Як повідомляв сайт Знай.ua, в адміністрації президента США Дональда Трампа розглядають можливість виходу Америки з Ради ООН з прав людини.