Постраждалих від вибуху на запорізькому заводі "Запоріжкокс" відкинуло від епіцентру на 50 метрів.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Відомо, що у результаті події загинули чотири людини. Жертвами виявилися не співробітники заводу, а підрядники, які займалися зварювальними роботами.

Троє людей загинули на місці від несумісних з життям травм, ще один потерпілий помер у кареті швидкої допомоги.

Попередньо - нещасний випадок стався через грубе порушення вимог правил охорони праці. Ніякої загрози навколишньому середовищу інцидент не несе.

Популярні новини зараз
Не врятують навіть сонячні панелі: експерт пояснив, як Україні потрібно готуватися до зими Знесення тисяч хрущоков: що буде з мешканцями Пенсіонерів поставлять перед вибором: у кого заберуть пенсію Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на заводі вибухнув газ, що накопичився всередині ємності, зварювання якої проводили спеціалісти організації "ПромІнтегра".