Національний банк України спростив процедуру купівлі іноземною валюти за певними операціями, попит на валюту для проведення яких не матиме дестабілізуючого впливу на ситуацію на валютному ринку.

Про це повідомили у прес-службі НБУ.

Суб'єктам господарювання дозволили купувати іноземну валюту за рахунок кредитних коштів у гривні, що залучені під державні гарантії з метою виконання програм, пов'язаних із підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

Крім того, Нацбанк запровадив спрощений порядок купівлі іноземної валюти для повернення за кордон іноземному інвестору процентів, нарахованих на залишок коштів на інвестиційному рахунку.

Правління Національного банку підписало відповідну постанову 14 березня, а зміни набувають чинності 16 березня.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у НБУ показали інфографіку санкцій проти дочірних фінустанов російського "Сбербанку" в Україні.