17 березня на НСК Олімпійський Федерація футболу України презентувала нову форму національної збірної від іспанської компанії Joma.

На заході були присутні головний тренер збірної Андрій Шевченко, президент ФФУ Андрій Павелко, а також представник компанії Joma.

Як це зазвичай буває, нова форма розроблена в двох варіантах - для домашніх і виїзних матчів. Кольори екіпіровки залишаються незмінними - жовтий і синій.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, збірна України змінила спонсора з виробництва екіпіровки c Adidas на Joma.

Популярні новини зараз
Годинники знову не переведуть? З’явилося важливе уточнення про літній час у 2026 році Початкову школу переформатують: як зміни приготували школярам Сусіди зі світлом, а ви без: енергетики пояснили, чому деякі будинки уникають відключень В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Показати ще