Вшанування лауреатів 21-ї програми

"ЛЮДИНА РОКУ-2016"

15 березня в одному з найпопулярніших і респектабельних ресторанів столиці "Альмондо" відбувся прийом на честь Лауреатів 21-ї загальнонаціональної програми "Людина року-2016". Ця подія традиційно є своєрідним "pre-party" щорічній урочистій церемонії.

Всі лауреати в національних номінаціях програми - особистості, які по гідності визнані кращими в різних сферах професійної діяльності за минулий рік.

В ході вшанування, в невимушеній і святковій обстановці лауреатам були вручені Почесні дипломи - високий знак відмінності за їх високі досягнення.

Популярні новини зараз

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

На Львівщині газівники залишили пенсіонерку без тепла посеред лютої зими: "Все одно не заплатите"

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Показати ще

Для української еліти і численних представників ЗМІ звучали музичні вітання від Поля Манондіза, Кирила Каплуновського, Наталки Карпи, гурту "АРМІЯ".

Сьогодні Програма "Людина року" - найважливіше явище суспільного життя, що сприяє формуванню нової еліти країни. У 2016 році програма відзначила свій 21-й рік - рік повного повноліття.

Імена переможців у кожній з 17-ти національних номінацій, а також імена володарів Міжнародних та Спеціальних премій будуть оголошені в Національній опері України 25 березня 2017 року під час 21-ї церемонії вручення премії "ЛЮДИНА РОКУ-2016".