У Польщі прийняли рішення поки що не поспішати з введенням європейської валюти в країні і почекати до того моменту, коли економічні показники покращаться.

Про це заявив польський віце-міністр Матеуш Моравецкій, передає видання Bloomberg.

Моравецкій пояснив, що євро в Польщі з'явиться лише тоді, коли її економічні показники можна буде поставити на один рівень з іншими європейськими державами, це наступить не раніше, ніж через 10, а щось і 20 років.

На сьогоднішній день країні не вигідно позбавляти себе можливості емітувати борги, вільно друкувати валюту, яку можна легко конвертувати, а також залишитися без права встановлення процентних ставок.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Польща хоче вирішити з Україною всі розбіжності в питаннях історичної політики.

Популярні новини зараз
Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Головне за 13 серпня: розлучення Мірзояна з Матвієнко, космічні ціни на молочку, хитрий план путіна та цікавий вчинок Кароль Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще