У Польщі прийняли рішення поки що не поспішати з введенням європейської валюти в країні і почекати до того моменту, коли економічні показники покращаться.

Про це заявив польський віце-міністр Матеуш Моравецкій, передає видання Bloomberg.

Моравецкій пояснив, що євро в Польщі з'явиться лише тоді, коли її економічні показники можна буде поставити на один рівень з іншими європейськими державами, це наступить не раніше, ніж через 10, а щось і 20 років.

На сьогоднішній день країні не вигідно позбавляти себе можливості емітувати борги, вільно друкувати валюту, яку можна легко конвертувати, а також залишитися без права встановлення процентних ставок.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Польща хоче вирішити з Україною всі розбіжності в питаннях історичної політики.

Популярні новини зараз
Контранступ ЗСУ буде потужнішим, ніж під Харковом: генерал розповів, як посипляться росіяни Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Виплати 4 тисячі євро: як отримати Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати
Показати ще