Навколо головного друга Путіна і серця російської пропаганди Дмитра Кисельова вибухнув черговий скандал. Організація "Національно-визвольний рух", яку представляють активісти, звинуватила телеведучого в зраді "великої і могутньої".

Як повідомляють російські ЗМІ, гнів співвітчизників викликали висловлювання Кисельова щодо анексованого півострова. Активісти звернулися до Всеросійської державної телерадіомовної компанії з вимогою завчасно розповісти росіянам про концерт на честь третьої річниці окупації Криму і не допустити в цей день "непатріотичні передачі" в ефірі.

На цій ноті Кисельов вийшов до націоналістів, щоб заявити ясно і спокійно: "Я вважаю, що ви - ряджені. Гадаю, що у вас просто каша в голові, чесно кажучи. Просто повна мішанина". Тоді жінка спробувала пояснити Кисельову, що оцінка і сенс, рівно як споживач і творець - це принципово різні речі. Також вона додала, що активісти, які стоять з транспарантами і плакатами, не бояться бути осміяними або незрозумілими, тому що вони стоять за свою Батьківщину і їм нічого не страшно. "Втім, вона (Батьківщина - ред.) Не ваша. Може, ви її продали (США - ред.), а може і ні", - сказала активістка і з глузуванням додала: "Ми так далекі від змісту, як ви далекі від розуміння майбутнього".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Кисельова звинуватили в антиросійській пропаганді.

Популярні новини зараз

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще