На одному столичних озерах кияни знову виявляють масовий мор риби. Цього разу з таким явищем зіткнулися мешканці Виноградаря, які побачили масу мертвої риби на Голубому озері.

Про це повідомила спільнота Kyiv Animal Rescue Group та показала відповідні знімки.

"Протягом останніх днів в озері спостерігається масовий мор. Велика частина риби загинула, плаває на поверхні. В озері загинули навіть жаби", - повідомили очевидці.

Однією з причин мору назвали ремонтні роботи, які розпочали ще у 2015 році. Тоді знизили рівень води в Голубому озері та скосили увесь очерет. Береги перекопали та встановили нову ливневу каналізацію. Проте після цього не поповнили озеро водою.

За словами авторів повідомлення, раніше в озері налічували п'ять видів риб та жаби.

Популярні новини зараз

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

"Зараз озеро і його береги покриті шаром мертвої риби, на дні видно загиблих жаб", - додали кияни.

Представники Kyiv Animal Rescue Group вважають, що слді негайно навести лад у водоймах міста, слід очистити їх та підняти рівень води.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", у столиці сталося екологічне лихо: масово помирає риба, яку знаходять кияни біля берегів озера. Про новий випадок мору повідомили мешканці столичної Борщагівки. на озері біля вулиці Булгакова до озер прибило багато мертвої риби.