Адвокат президента-втікача Віктора Януковича Віталій Сердюк заявляє, що його підзахисний підписував прохання про введення російських військ в Україну, але такий документ не надходив президенту РФ і в Раду федерації Росії.

Про це повідомляє "Українська правда". Захисники Януковича пояснили, що він ніколи не заперечував підписання звернення і говорив про це в одному з інтерв'ю.

"Заява підписувалася. А згідно з позицією Генпрокуратури РФ, заяву про використання військ до Ради федерації і Адміністрації президента не надходило. А що було насправді, Янукович якраз і хотів розповісти, вимагаючи його допитати ", - пояснив адвокат президента-втікача.

Юристи додали, що він просив не про "введення військ". Формулювання, за їхніми словами, було таким - "використовувати війська для захисту населення в Україні". Сердюк наголосив, що захист Януковича навмисне дану інформацію не повідомляє, щоб у ГПУ і суду був стимул під протокол цю інформацію отримати. Тоді вона буде вважатися доказом.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в МЗС Росії підтвердили, що Віктор Янукович звернувся за допомогою заяви про введення військ в Україну, а не листи.

Популярні новини зараз

Обов'язкова вакцинація торкнеться не тільки вчителів і чиновників: Віктор Ляшко погодив новий список

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Slavia відверто зізналася, що відчуває до Дзідзьо після розлучення: "Михайлові не дуже сподобалося"

Українцям у "червоній зоні" дадуть вдвічі більше води та електроенергії

Показати ще