Сьогодні, 17 березня, в Сєвєродонецьку відбулася чергова акція протесту. Жителі міста вийшли на пікет під прапорами України і вимагали провести перевибори в місцеві ради, щоб видворити з міста проросійські сили.

Про це повідомив народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов у Facebook.

Як уточнив він, майже рік тому жителі Сєвєродонецька рішуче обрали Україну, в більшості своїй проголосувавши на виборах місцевих рад за проукраїнські політичні сили. Однак, минула влада в особі "Опозиційного блоку" скупили депутатів від інших політичних сил, сформувавши, таким чином фіктивну більшість, яка довело місто до колапсу.

"Це призвело до того, що центр Луганської області виявився найгіршим в Україні за показником освоєння бюджетних коштів у 2016 році. Особливо постраждала соціальна сфера – дитячі садки, школи та медичні установи", - зазначив Шахов.

При цьому, за його словами, коаліція Оппоблоку і запроданців розтрачувала кошти, примудряючись виділяти за 35 млн гривень на урни для сміття, які неможливо встановити в місті. Або вирішувала будувати спортивний майданчик за десятки мільйонів гривень.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

"Сотні сєвєродончан, які безпосередньо постраждали від діяльності Оппоблоку, вийшли на мирний мітинг з вимогою провести перевибори. Люди хочуть раз і назавжди викинути старих бюрократів з міської ради", - підкреслив депутат.

Шахов нагадав, що це вже не перша акція протесту у Сєвєродонецьку. Раніше активістам вже вдалося домогтися того, що їх почули депутати українського парламенту.

"Однак рішення не було прийнято і в стратегічно важливому регіоні продовжують верховодити проросійські сили", - нарікає він.

Депутат закликав Верховну Раду підтримати місцевих жителів та активістів, і проголосувати за перевибори у Сєвєродонецьку.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", Сєвєродонецьк загруз у корупції і договірняках. Думку місцевих жителів ігнорують, а бюджетні кошти під загальний хаос розкрадаються.