Анастасія Задорожна (28 років) стала виконуючою обов'язки директора департаменту з питань люстрації в Міністерстві юстиції України.

Про це повідомила прес-служба відомства.

При цьому, Мін'юст оголосив повторний конкурс на вакантні посади директора Департаменту з питань люстрації та його заступників.

Зазначимо, раніше Задорожна працювала у відділі правового забезпечення та науково-аналітичної роботи зазначеного департаменту.

Як свідчить інформація сайту "Посіпаки", Задорожна протягом 2007-2012 років була помічницею народного депутата від "Блоку Юлії Тимошенко" Олени Шишкіної. З 2014 року на цій же посаді вона працювала на Олега Барну ("Блок Петра Порошенко"). За свої роботу, в обох випадках, вона отримувала зарплатню.

Популярні новини зараз
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати У які дні тижня найвигідніше міняти валюту: українцям підказали корисний лайфхак Банки по-новому відслідковуватимуть перекази: за що можуть заблокувати рахунок
Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", Державна фіскальна служба знову пройде люстраційну перевірку.