Недобросовісні продавці ухитряються підробляти практично будь-які продукти. У мережі оприлюднили рейтинг товарів, які найчастіше фальсифікують.

"Відомо, що сицилійська мафія наробила свій статок на продажі розбавленої оливкової олії. Зароблені суми близькі до нафтового бізнесу", - повідомляє сайт "Хроніки перманентного кризису".

Часто жертвою фальсифікату стає мед, якого розбавляють цукровим сиропом, або взагалі виготовляють штучним способом.

Штучний мед набере синннього відтінку, якщо у нього занурити гривель олівця.

Недобросовісні продавці можуть пропонувати сметанний продукт замість сметани. Відрізнити підробку допоможе окріп, для цього необхідно розбавити у ньому ложку продукту.

Популярні новини зараз
Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято
Показати ще

Натуральна сметана розчиниться, а сметанний продукт, що містить соєвий білок - опуститься на дно.

Червона ікра являється елітним продуктом, що має досить високу ціну, Не рідко продавці намагаються добряче заробити на продажах штучної ікри або ж ікри низької якості, яку видають за натуральну.

Високоякісна ікра має щільну будову, ікринки однакового розміру та забарвлення та невелику кількість рідини.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", супермаркети Криму видають російські продукти за українські.