На готовність президента Туреччини Ердогана повернути у країні смертну кару після референдуму 16 квітня відреагували представники Євросоюзу.

Зокрема, голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер в інтерв'ю німецькому виданню Bild заявив, що такий крок закриє перед країною дорогу в ЄС.

За його словами, якщо смертна кара буде відновлена, то будь –які переговори про вступ Туреччини до Євросоюзу автоматично припиняться.

Разом з тим Юнкер попросив тих, хто вже зараз агітує не пускати країну до ЄС і припинити дебати з цього приводу, не погіршувати ситуацію.

У той же час сам Ердоган, схоже, вирішив остаточно зіпсувати стосунки з європейськими країнами, ряд з яких відмовив турецьким міністрам у наданні майданчиків для агітації за голосування на референдумі по перетворенню Туреччини в президентську республіку.

Популярні новини зараз
Практично друга пенсія: літні українці отримають значну надбавку Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови
Показати ще

Як писав "Знай.ua", скандальний лідер збирається якнайшвидше зустрітися з Дональдом Трампом.