Чергове відділення "Сбербанку Росії" зазнало атаки з боку обурених українців. Цього разу мешканці Краматорська влаштували акцію та заблокували місцеве відділення, стягнувши під стіни будівлі шлакоблоки та мішки з цементом.

Про це повідомляє 6264.com.ua.

Відділення, що на вулиці Стуса, представники "Азову" облили банк фарбою та обклеїли стікерами.

Зверху повісили помітний банер, який гласить : "Це банк країни-агресора, він буде негайно закритий!".

Крім того, "азовці" принесли з собою багато мішків цементу, шлакоблоки та воду, й взялися до замуровування відділення.

Популярні новини зараз
ТЦК отримають повне досьє на українців: запрацювала нова система військового обліку Оновлена система мобілізації: які правила діятимуть з 1 квітня ТЦК зупинили на блокпості: важливі поради, як уникнути неприємностей Пенсіонерів можуть виселити з власних квартир: хто ризикує стати безхатьком
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал Знай.ua "Сбербанк" обмежив безготівкові розрахунки в Україні. Відтепер клієнти зможуть знімати максимум 20 тисяч гривень готівки з картки на добу.