Український гімнаст Олександр Діденко підкорив світ своїми неймовірними трюками. Про нього написало навіть британське видання Daily Mail.
Спортсмен ділиться в Instagram відео зі своїх тренувань, і його профіль зібрав 43 тисячі підписників.
Діденко показує, як виконує віджимання зворотним хватом, чергуючи їх зі стійкою на руках.
"Олександр - не звичайний гімнаст, він зупиняє своє власне тіло в середині руху. Його м'язисті руки підвішують спортсмена на кілька дюймів від підлоги в той момент, коли він повільно піднімається в стійку на руках", - пишуть журналісти видання.

Як писав Знай.ua, український гімнаст Ігор Радівілов завоював золоту медаль етапу Кубка світу в австралійському Мельбурні.

26-річний українець показав найкращий результат в опорному стрибку, набравши 14,949 бали, повідомляє офіційний сайт змагань.

На другому місці опинився Лорі Фраска з Франції, який записав у свій актив 14,900 пунктів. "Бронза" змагань дісталася британцеві Домініку Каннінгему, який показав результат 14,749 бали.