У мережі з'явилися кадри прориву позашляховика на територію Білорусі з боку кордону України. Білоруським прикордонникам довелося відкрити вогонь, щоб зупинити порушника.

Відео опубліковано на YouTube-каналі агентства БелТА. Невідомий порушник, як видно на кадрах відеозйомки, на автомобілі зніс шлагбаум на контрольно-пропускного пункту білорусько-українського кордону.

Порушник спробував прорватися і ігнорував вимоги прикордонників. Білоруським правоохоронцям довелося застосувати зброю, щоб його затримати.

Позашляховик все ж вдалося зупинити, а зловмисників затримати. В салоні автомобіля виявили зброю і вибухівку. Білоруська прикордонна служба зв'язалася після інциденту з українськими колегами і повідомила їх, що машина мала іноземну реєстрацію, але кордон України не перетинала.

Після інциденту українські та білоруські прикордонники прийняли рішення посилити контроль на кордоні між країнами. Контрольні пункти взяли під охорону додаткові загони правоохоронців.

Популярні новини зараз
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в ніч на 20 березня порушник на позашляховику Jeep спробував прорватися на територію Білорусі. Водій ігнорував вимоги прикордонників і їм довелося відкрити вогонь по ньому.