Сьогодні, 21 березня, у всьому світі святкують День поезії.

Ця традиція бере свій початок у 1999 році на 30-й генеральній конференції ЮНЕСКО. Перше свято відзначили в паризькій штаб-квартирі міжнародної організації.

Всесвітній день поезії - офіційний день для залучення громадської уваги до невеликих видавництв, оскільки в більшості випадків тільки вони публікують сучасних авторів, підтримуючи розвиток творчого ремесла. Це свято стосується і літературних клубів, які підживлюють інтерес молоді до літератури і поезії.

Сьогодні по всьому світу різні творчі колективи, культурні та освітні установи проводять різноманітні конференції, семінари, концерти, а також літературні вечори, на яких зачитуються сучасні авторські твори.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" писав про те, що 20 березня у світі відзначали День щастя.

Популярні новини зараз
Унікальна монета, за яку пропонують 15 тисяч грн: є лише декілька різновидів Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається
Показати ще