Дотримуючись дієти і виконуючи фізичні навантаження, прийшовши на роботу ми можемо набрати знову всі втрачені калорії. Завдяки дослідженням дієтологів, у нас з'явилася можливість не набирати зайву вагу за робочим столом, а навпаки втрачати його.

Настав час все змінити, дотримуючись хитрих методик, ви помітите як ваше тіло приходить в норму.

Дослідження, опубліковане в Annals of Internal Medicine, показало, що сидіння протягом тривалого періоду часу, навіть за умови регулярних тренувань, підвищує загрозу ранньої смерті на 10%. Тому не треба зволікати, а почати втрачати вагу вже сьогодні.

1. Як правило, газована вода допомагає підбадьоритися. Особливо це стосується такого напою як кола. Навіть дієтична кола призводить до того, що ми набираємо вагу на 70 відсотків більше, ніж від жирних продуктів харчування. Пийте більше звичайної води, бажано очищеної.

Іноді наш голод пов'язаний не з бажанням отримати порцію їжі. Голод може так само супроводжуватися через жагу. Вживання води може позбавити вас від голоду і до того ж 500 мл води піднімають рівень метаболізму на 30%. Додайте 1,5 л води до свого щоденного раціону, і ви спалите 17 400 калорій в рік, а це не малі цифри.

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Підвищення пенсійного віку та нова індексація: у Мінсоцполітики розповіли, що чекає на українців Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку
Показати ще

2. Якщо почуття голоду вас не покидає на роботі - жуйте жуйку. Як показали чергові дослідження про те, що жуйка допомагає знизити ризик отримання стресу.

3. Щоб додати трохи динаміки в ваш робочий день, використовуйте драбину замість ліфта. Можливо ви не скоротите час оперативності доставки документів на інший поверх, але ви зможете скинути 3 кг в рік, якщо будете проходити в день два сходових прольоту.

4. Найчастіше стійте, коли ви стоїте то зможете спалити на 50 калорій більше, ніж в сидячому положенні. А це мінус 3,5 кг від основної маси ваги. Проводьте презентації стоячи, проводите наради теж в положенні стоячи.

[[{"fid":"175858","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"667","width":"1000","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]]

5. Витрачайте більше свого вільного часу вдома, щоб приготувати більш корисну їжу на кілька робочих днів наперед. Це допоможе позбутися від вживання фаст-фудів.

6. Позбавте свій робочий стіл від різних солодощів і випічки. У вашому робочому раціоні повинні бути тільки корисні перекуси.

7. Іспанські дослідники показали, що жінки із зайвою вагою, які їли свій обід після 3-х годин дня, втратили на 25% менше ваги, ніж ті, хто їв раніше.

8. У робочий час ми дуже часто піддаємося стресам, тому зверніть увагу на те, що ви не заїдає свій тимчасовий стрес.

9. Виходьте на прогулянку, дві хвилини прогулянки кожну годину допоможе позбутися від наслідків, які виробляються при сидячій роботі.

[[{"fid":"175859","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"856","width":"1280","class":"media-element file-default","data-delta":"4"}}]]

10. Як правило, на нас можуть сильно вплинути оточуючі люди, в робочий час співробітники. Поспостерігайте за ними, подивіться яку їжу вони вживають і в якому стані їх тіло.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що існує безліч способів, щоб позбутися зайвої ваги, бути стрункою і красивою. Абсолютно недавно увійшло в моду такий засіб, як вода Сассі. Цей чудодійний напій випробували на собі вже безліч жінок і дівчат, і їх відгуки про воду тільки позитивні.