У повторному півфіналі Кубка Іспанії "Барселона" здобула перемогу над "Реалом" з рахунком 3:0, і в шостий раз вийшла у фінал турніру.

Кубок Іспанії. Півфінал (2-й матч)
"Реал" - "Барселона" 0:3 (перший матч - 1:1)
Голи: Суарес, 50, 73 (з пенальті), Варан, 69 (автогол).
"Реал": Навас, Карвахаль, Варан, Рамос, Регилон, Модріч, Каземіро (Вальверде, 75), Кроос, Васкес (Бейл, 68), Бензема, Вінісіус (Асенсио, 81)
"Барселона": тер Штеген, Семеду, Піке, Ленгле, Альба, Ракітіч, Бускетс (Артур, 86), Роберто, Мессі, Суарес (Відаль, 79), Дембеле (Коутіньйо, 75)
Попередження: Васкес, Каземіро - Бускетс, Семеду

Мадридці першими повели в рахунку завдяки голу Лукаса Васкеса на 6-й хвилині. Каталонці відігралися тільки у другому таймі після точого удару Малкома на 57-й хвилині.

Подивися уважно у трудову книжку: через ці "записи" українці залишаються без пенсії Клієнти Monobank залишаються без грошей: доступ до рахунку закривають без попередження Не виїде закордон ніхто: у Міграційній службі закликали українців до перевірок Всі дані передадуть до податкової: доведеться заплатити за кожен метр

Поєдинок завершився внічию 1:1.

Кубок Іспанії. 1/2 фіналу. Перший матч

Барселона - Реал Мадрид - 1:1 (0:1)

Голи: Малком, 57 - Лукас Васкес, 6.

Матч-відповідь відбудеться в Мадриді 27 лютого.

Матч Кубку Франції Вільфранш Божоле - ПСЖ

6 лютого в матчі 1/8 фіналу Кубка Франції скромний Вільфранш Божоле з Національного дивізіону (третя за силою ліга) дав справжній бій гостям із столиці, а саме ПСЖ. Вільфранш стримав натиск парижан в основний час, а тому все вирішувалося в екстра-таймах, в яких команда Томаса Тухеля змогла досягти потрібного для себе результату. Голи Юліана Дракслера, Муси Діабі і Едінсона Кавані принесли перемогу ПСЖ з рахунком 0:3. Цікаво, що розпечатати ворота Вільфранша парижанам вдалося лише на 102-й хвилині.

Кубок Франції. 1/8 фіналу

Вільфранш Божоле - ПСЖ - 0:3 д. ч. (0:0, 0:0, 0:3)

Голи: Дракслер, 102 (0:1). Діабі, 113 (0:2). Кавані, 119 (0:3).

ПСЖ: Ареоля, Меньє, Бернат, Маркиньйос, Керер, Дракслер, Паредес, Шупо-Мотінг (Кавані, 79), Ді Марія (Мбаппе, 62), Нкунку (Дагба, 91), Діабі.

Також 6 лютого в чвертьфінал пробився клуб четвертої ліги Вітре, який обіграв представника третього дивізіону Ліон Дюшер. Цікаво, що Вітре програвав по ходу зустрічі з рахунком 0:2 і зміг зробити камбек.

Витре - Ліон Дюшер - 3:2 (2:2)

Голи: Рівас, 8 (0:1). Рівас, 22 (0:2). Гросс, 32 (1:2). Ле Борнь, 42 (2:2). Лоран, 90+4 (3:2).

Як повідомляв портал Знай.ua, у правилах європейського футболу відбудеться революція.