Український захисник Євген Макаренко не захотів переїжджати до країни-агресора, повідомляє Футбол 24.

Футболіст, який недавно став вільним агентом, розірвавши зв'язки з київським Динамо, відмовився від вигідної з фінансової точки зору пропозиції від клубу з Москви, передає слова гравця футбольний агент Антон Астаф'єв.

Агент також додав, що з приводу інших пропозицій не може коментувати, оскільки справами Макаренка займається інший менеджер - Андрій Головаш.

Проте Астаф'єв переконаний, що колишній лівий оборонець Динамо – вартісний гравець, і найближчим часом він підпише контракт з хорошою європейською командою.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що став відомий календар другого етапу УПЛ.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 3 квітня: конкуренція Левів, розчарування Терезів та ізоляція Водоліїв Рієлторів зроблять обов'язковими: які зміни готують українцям Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення Зв'язок зміниться вже 7 квітня: мобільний оператор попередив про велике оновлення
Показати ще

Фото Getty Images