Автопарк рятувальних служб в Китаї отримає нову пожежну машину. Це буде самий маленький автомобіль в своїй ніші.

Про це повідомляє CarNewsChina. Електромобіль Xinlonghai 2300 презентували під час автошоу. Модель стане першою в світі серед спецавтомобілів на електротязі.

Але його можна задіяти лише для гасіння невеликих пожеж, які виникають в густонаселених районах китайських міст. Довжина електромобіля складає 2,3 метра, а висота лише 1,6 метра. Авто вийшло дуже легким - лише 630 кілограм.

Незважаючи на мініатюрні габарити, на борту автомобіля є все необхідне обладнання. Він оснащений водяною помпою, шлангами, вогнегасниками. У салоні можуть розміститися двоє пожежників.

Xinlonghai 2300 не може похвалитися високою швидкістю. Силовий агрегат видає потужність в 4,7 л. с. Він здатний розігнатися до максимальної швидкості в 43 км / год. На одному заряді акумулятора електромобіль зможе подолати 120 кілометрів.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

Ціна на спецавтомобіль китайського виробництва стартує з чотирьох тисяч доларів, що не дуже багато для подібних авто. Виробник також пропонує і інші моделі, які можуть використовувати спеціальні служби.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, китайські інженери представили один з найменших автомобілів у класі електрокарів.

[[{"fid":"176244","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"769","width":"765","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]][[{"fid":"176247","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"764","width":"1009","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]][[{"fid":"176249","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"725","width":"994","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]][[{"fid":"176251","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"769","width":"1037","class":"media-element file-default","data-delta":"4"}}]]