Прихильники Brexit в уряді Великобританії виступають категорично проти того, аби виплачувати Євросоюзу 60 мільярдів євро за свій вихід.

Про це вони повідомили канцлеру казначейства Філіпу Хаммонду і закликали не визнавати подібних вимог ЄС, передає The Times. При цьому міністри побоюються, що головний казначей Британії не буде достатньо жорстким у відстоюванні своєї позиції.

Приводом стала заява Хаммонда про те, що Великобританія шанує свої зобов'язання, і якщо вона має платити за якимись рахунками, вона зробить це.

Проте близькі до канцлера казначейства інсайдери переконують, що він не підтримує виплату десятків мільярдів євро за вихід з ЄС. Про це і сам Хаммонд заявляв на саміті G20 в минулі вихідні. Він навіть звинуватив єврочиновників у перевищенні повноважень.

На думку членів Консервативної партії країни, немає жодних юридичних підстав, аби виплачувати таку суму. Натомість вони зголосилися прийняти необхідність внесків в певні проекти ЄС в інтересах Британії.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", деякі оглядачі припускають, що вихід Великобританії з ЄС може стати початком Третьої світової війни.